| Product | Free Sample 201 304 316L 321 Stainless Steel Pipe Manufacturer From China |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Surface | Pickled And Bright Polished Finish |
| Shape | Round.square.Rectangle |
| Product | Top Sale 316 316L Stainless Steel Pipes With BA 2B NO.4 8K HL Surface Finish |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Surface | Pickled And Bright Polished Finish |
| Technique | Cold Rolled Hot Rolled |
| Product | 2205 2507 904L 25SMo Duplex Stainless Steel Pipe Price With SGS BV Approved |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Grade | 200 Series: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, 316Ti, 316N,317,317L,321,347,347H ,410,416,420,430,904L |
| Surface | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| Technique | Cold Rolled |
| Product | 316L 321 Sus Stainless Steel Pipe With Customized Size With Competitive Price |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200,300,400series,Duplex,2205,2507,660,630,631 |
| Surface | Pickled And Bright Polished Finish |
| Technique | Cold Rolled Hot Rolled |
| Product | Astm A213 Tp304 Seamless Stainless Steel Pipe 304L Stainless Steel Tube |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Surface | Pickled And Bright Polished Finish |
| Shape | Round.square.Rectangle |
| Product | 1.4021 SUS 201 304 Stainless Steel Cold-drawn Hexagonal Rod Bar Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Grade | 200series 300series 400series |
| Surface | Pickled, Bright Polished, Grind Finish, |
| Type | Round, Hexagon, Square, Flat, Etc |
| Product | 304 316 321 310S 316L Stainless Steel Hexagonal Bright Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Grade | 200series 300series 400series |
| Surface | Pickled, Bright Polished, Grind Finish, |
| Type | Round, Hexagon, Square, Flat, Etc |
| Product | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 Astm A240 Tp 316l 304 Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certification | ISO SGS BV CE |
| Surface | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Price Term | CIF CFR FOB |
| Product | 1.5mm 1.2mm Thickness Aisi 304 2b Stainless Steel Plate Sheet 201 321 316l |
|---|---|
| Standard | ASTM240 |
| Certification | ISO SGS BV CE |
| Surface | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Price Term | CIF CFR FOB |
| Product | 304 304L 316 Stainless Steel Tube TP316L Seamless Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Surface | Pickled And Bright Polished Finish |
| Shape | Round.square.Rectangle |